Rörproduktion Sverige AB grundades 2010 i Norrköping. Bolaget erbjuder marknaden service, entreprenad, konsultationer och projektering inom VVS samt utför energibesparande åtgärder. 


Rörproduktion är certifierade för kyla och är stora återförsäljare av värmepumpar samt har cirka 180 medarbetare utbildade enligt branschens krav för Säker Vatteninstallation och Heta Arbeten.

Välkommen att kontakta oss!

Rörproduktion i Norrköping AB

Jungmansgatan 3, 602 38 Norrköping
Telefon: 011-333 06 10
Hemsida: rorproduktion.se

VD

Thomas Stjärnborg

e-post: thomas.stjarnborg@sandbackens.se
Telefon: 011-470 79 51, 070-745 26 41

Entreprenadchef

Robert Eriksson

e-post: robert.eriksson@rorproduktion.se
Telefon: 011-470 79 02

Servicechef

Dick Samuelsson

e-post: dick.samuelsson@rorproduktion.se
Telefon: 011-470 79 03

Projektledare

Anders Lundgren

e-post: anders.lundgren@rorproduktion.se
Telefon: 076-000 26 07

Joakim Nilsson

e-post: joakim.nilsson@rorproduktion.se
Telefon: 076-00 26 21

Jimmy Byhlin

e-post: jimmy.byhlin@sandbackens.se
Telefon: 0760-00 26 49

Energi/värmepumpar

Nils Rydström

e-post: nils.rydstrom@rorproduktion.se
Telefon: 076-000 26 04

Energi/kyla/värmepumpar

Jonas Edström

e-post: jonas.edstrom@rorproduktion.se
Telefon: 076-000 26 40

Serviceledare/värmepumpsförsäljare

Tomas Claesson

e-post: tomas.claesson@rorproduktion.se
Telefon: 076-000 26 63

Konstruktör Energi

Christer Jangendal

e-post: christer.jagendal@rorproduktion.se
Telefon: 076-000 26 05

Kalkyl

Håkan Pettersson

e-post: hakan.pettersson@rorproduktion.se
Telefon: 076-000 26 19

Jörgen Aldén

e-post: jorgen.alden@rorproduktion.se
Telefon: 076-000 26 71

Administration/Ekonomi

Maggan Andersson

e-post: maggan.andersson@rorproduktion.se
Telefon: 011-470 79 00

Cecilia Rosén

e-post: cecilia.rosen@rorproduktion.se
Telefon: 011-333 06 10

© Copyright 2016 Sandbäckens
Sitemap |  Cookies

Huvudkontor: Sandbäckens, Sunnorpsgatan 6, 582 73 Linköping 
Telefon: 013- 37 47 80, Fax: 013- 10 18 28, E-post: info@sandbackens.se