Välkomna till Sandbäckens i Norrköping

Vi erbjuder VVS-installationer och VVS-service till alla kundsegment, från privatpersoner till stora fastighetsägare, byggbolag och industrin.

  Vår kunskap och erfarenhet sträcker sig från rådgivning och konstruktion till färdiga installationer vid nybyggnad, ombyggnad och vid hyresgästanpassningar.

Vår service omfattar alla typer av serviceåtaganden, från enklare akuta uppdrag till långsiktiga serviceavtal en eller flera fastigheter.

Våra medarbetare är certifierade enligt Säkert Vatten och har VVS-certifikat, vilket ger dig som kund en trygghet och försäkran om att vårt utförande sker enligt branschens högt ställda krav.   

Kontakta oss, redan idag!

Sandbäckens Rör i Norrköping AB

Jungmansgatan 3, 602 38 Norrköping
Telefon: 011-470 79 50

VD

Thomas Stjärnborg 

e-post thomas.stjarnborg@sandbackens.se 
Telefon: 011-470 79 51, 070-745 26 41

Entreprenadchef

Robert Eriksson

e-post: robert.eriksson@sandbackens.se
Telefon: 011 – 470 79 02

Projektledare - entreprenad

Anders Lundgren

e-post: anders.lundgren@sandbackens.se
Telefon: 0760 – 00 26 07

Joakim Nilsson

e-post: joakim.nilsson@sandbackens.se
Telefon: 0760-00 26 21

Marcus Pettersson 

e-post: marcus.pettersson@sandbackens.se
Telefon: 011-470 79 54, 070-745 26 42

Magnus Johansson

e-post: magnus.johansson@sandbackens.se
Telefon: 011-470 79 55, 070-453 27 02

Jimmy Byhlin

e-post: jimmy.byhlin@sandbackens.se
Telefon: 076-000 26 49

Felix Olsson

e-post: felix.olsson@sandbackens.se
Telefon: 070-745 26 43

Servicechef

Dick Samuelsson

e-post: dick.samuelsson@sandbäckens.se
Telefon: 011 – 470 79 03

Serviceledare - service

Jonas Landström 

e-post: jonas.landstrom@sandbackens.se 
Telefon: 011-470 79 53, 073-642 26 41 

Andreas Karlsson

e-post: andreas.karlsson@sandbackens.se
Telefon: 070-745 26 46

Energi - Värmepumpar

Nils Rydström

e-post: nils.rydstrom@sandbackens.se
Telefon: 0760 - 00 26 04

Christer Jangendahl

e-post: christer.jangendal@sandbackens.se
Telefon: 0760 - 00 26 05

Mika Järvenreuna

e-post: mika.jarvenreuna@sandbackens.se
Telefon: 070-452 27 01

Kalkyl

Håkan Pettersson

e-post: hakan.y.pettersson@sandbackens.se
Telefon: 0760- 00 26 19

Kalkyl/Projektör

Pontus Gustafsson

e-post: pontus.gustafsson@sandbackens.se
Telefon: 011-470 79 50, 070-745 13 79

Administration/Ekonomi

Cecilia Rosén

E-post:cecilia.rosen@sandbackens.se
Telefon:  011-333 0610 

© Copyright 2016 Sandbäckens
Sitemap |  Cookies

Huvudkontor: Sandbäckens, Sunnorpsgatan 6, 582 73 Linköping 
Telefon: 013- 37 47 80, Fax: 013- 10 18 28, E-post: info@sandbackens.se