Nyheter    |   Jobba hos oss

Välkommen att kontakta oss på Sandbäckens

 

Huvudkontor hos Sandbäckens

Sandbäcken Utveckling AB

Sunnorpsgatan 6
582 73 Linköping

Telefon:  010-557 20 30

E-post: info@sandbackens.se

Supportfilialer

Svärdvägen 3 A
182 33 Danderyd

Jungmansgatan 3
602 38 Norrköping

Gullbernavägen 2
371 47 Karlskrona

KONTAKTPERSONER

Koncernchef / VD

Mats Åström

e-post: mats.astrom@sandbackens.se
Telefon: 072-050 22 40

Affärsutveckling

Affärsutvecklingschef

André Roos

e-post: andre.roos@sandbackens.se
Telefon: 0760-002601

Affärsområde Sprinkler

Affärsområdeschef

Per Herrlin

e-post: per.herrlin@sandbackens.se
Telefon: 070-745 62 20

Ekonomi

CFO

Patrik Kinnunen

e-post: patrik.kinnunen@sandbackens.se
Telefon:076-114 11 26

Businesscontroller

Bo-Staffan Andersson

e-post: bo-staffan.andersson@sandbackens.se
Telefon: 070-715 27 11

Johan Hagängen

e-post: johan.hagangen@sandbackens.se
Telefon: 072-468 52 05

Koncernredovisning

Jill Karlsson

e-post: jill.karlsson@sandbackens.se
Telefon: 0760-002600

Redovisning 
(Region Sydväst, Sydost, Väst samt affärsområde Sprinkler)

Anne Samuelsson 

e-post: anne.samuelsson@sandbackens.se 
Telefon: 013-37 47 83, 070-715 26 68

Redovisning
(Region Öst och Stockholm)

Eva Jonsson

e-post: eva.jonsson@sandbackens.se 
Telefon: 0724-685207

Hanna Schierbeck  (Föräldraledig)

e-post: hanna.schierbeck@sandbackens.se
Telefon: 070-715 27 38

Ekonomiassistent

Annika Mojanis

e-post: annika.mojanis@sandbackens.se
Telefon: 070-7152735

HR

HR-chef

Ann-Helén Andersson

e-post: ann-helen.andersson@sandbackens.se
Telefon: 076-133 32 50

Lönespecialister

Evelina Björkeby

e-post: evelina.bjorkeby@sandbackens.se
Telefon: 070-605 24 48

Desireé Gustafsson

E-post: desiree.gustafsson@sandbackens.se 
Telefon: 070- 715 97 12

Linda Rosén

e-post: linda.rosen@sandbackens.se
Telefon: 070-715 26 71

Inköp

Inköpschef 

Magnus Gustafsson 

e-post: magnus.gustafsson@sandbackens.se 
Telefon: 070-745 25 16

Inköpare

Annelie Andersch

e-post: annelie.andersch@sandbackens.se
Tel: 070-715 26 63

Peter Parelid

e-post: peter.parelid@sandbackens.se
Tel: 070-555 27 58

Jerker Svensson

e-post: jerker.svensson@sandbackens.se
Tel: 070-713 14 68

IT

IT-chef

Peter Svensson

e-post: peter.svensson@sandbackens.se
Telefon: 070-715 26 98

Kvalitet & Miljö

Kvalitetschef

Mats Cullbrand

e-post: mats.cullbrand@sandbackens.se
Telefon: 070-715 25 10

Projekt

Projektchef

Johan Svensson

e-post: johan.svensson@sandbackens.se
Telefon: 070-343 46 96

Kontakta oss

Telefon: 010-557 20 30
E-post: info@sandbackens.se

Huvudkontor
Sunnorpsgatan 6, 582 73 Linköping


© Copyright 2018 Sandbäckens        SitemapCookies